Rodinné ubytování v Adršpachu

  • 300 m od adršpašského skalního města
  • ubytování od 500 Kč za osobu a noc
  • parkování přímo u domu
  • WiFi internet
  • nekuřácké pokoje
Ubytování v Adršpachu Sprcha na pokoji free WiFi internet Parking u penzionu Ubytování se psy
Penzion No.9 v Dolním Adršpachu Adršpašské skalní město Zařízená kuchyně v penzionu Adršpašské skalní město Interiér pokoje Výhled od penzionu na adršpašské skály Ubytováváme i v zimních měsících Adršpašské jezero Pískovna

Výlety a sport

Tipy na výlety do okolí Adršpachu

Adršpašsko-teplické skály

Adršpašské-teplické skály jsou rájem milovníků přírody a turistiky. Dobře značené turistické trasy vás provedou skalami i jejich okolím. Placené prohlídkové okruhy adrpšpašského a teplického skalního města jsou přístupné celoročně.

Více informací můžete najít na adrese www.adrspach.cz, www.teplickeskaly.com

Bischofstein, Broumovské stěny a Ostaš

Během své návštěvy Adršpachu nesmíte minout Jiráskovy skály s romantickým zámečkem Bischofstein pod hradem Skály, Černé jezírko a nedalekou nově otevřenou rozhlednu na Čapím vrchu - nejvyšším bodě Adršpašsko-teplických skal.

Další možnosti turistických výletů do zajímavých koutů, je návštěva dalších oblastí pískovcových skal na stolové hoře Ostaš nebo v Broumovských stěnách.

Broumovsko

Sousední Broumovsko nabízí skupinu úchvatných barokních kostelů od Kryštofa Dientzenhofera a jeho syna Kiliána Ignáce ze začátku 18. století a spoustu dalších architektonických skvostů.

Více informací můžete najít na adrese www.broumovsko.cz

Krkonoše

Naše nejvyšší hory jsou z Adršpachu dostupné zhruba za 45 minut jízdy autem.

Více informací můžete najít na adrese www.krkonose.eu

Vhodné cíle pro deštivé dny

Tipy na sportovní vyžití v okolí Adršpachu

Léto

Okolí Adršpachu je protkáno množstvím pěších a cyklistických tras pro horská i silniční kola. V Adršpachu jsou dále nabízeny další služby - projíždky na koních, lezení s instruktorem, půjčovna horských kol.

Zima

Při sněhové nadílce můžete využít upravené běžecké tratě ve skiareálu Adršpach, které procházejí těsnou blízkostí penzionu. Nejbližší sjezdovka s technickým sněhem se nachází v Teplicích nad Metují 5 km od penzionu.